Lokal 120m2 me qira në lagjen Pejton

1,400 € Per Qira Prishtina-Pejton-

Lokali gjendet në lagjen Pejton, afër tij ndodhet restauranti Tatlises dhe Ambasada Italiane, po ashtu ka një pozitë të mirë, të frekuentuar dhe me vizibilitet. Lokali lëshohet me gjithë inventar për kafiteri por mundet të përdoret edhe për veprimtari tjera, gjithashtu lokali posedon një Depo, një Kuzhinë, dhe një Tualet dhe ka parking për dy vetura.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1817

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
120 0 0 0 0

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones