Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Tophane

80,200 € Per Shitje Prishtina-Tophane-

Banesa gjendet në lagjen Tophane, më saktësisht afër udhëkryqit që lidhë Tophanën me lagjen Arbëria, po ashtu është e ndërtuar nga kompania ndërtuese Labi Com. Orientimi i banesës është Jug – Perëndim si dhe ndodhet në katin e I-rë. Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në Mars të vitit 2022 dhe do ta ketë ngrohjen qëndrore me rrymë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1816

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
67 0 1 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones