Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

92,230 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, afër rrethit të Rrugës C që lidhet me rrugën Muharrem Fejza e ku gjendet edhe supermarketi Viva. Banesa është në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania e ndërtimit BS Group e objekt ky i cili pritet të përfundoj dhe të lëshohet për shfrytëzim në Shtator 2021. Banesa ka sipërfaqe prej 119.78m2, ka orientim Jug-Lindje dhe Veri-Perëndim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1815

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
120 0 3 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones