Lokal 125.16m2 me qira në lagjen Arbëria–Dragodan

1,000 € Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Lokali gjendet në lagjen Arbëria-Dragodan afër qendrës tregtare Minimax, me një pozitë shumë të mire, të frekuentuar dhe me vizibilitet. Lokali është projektuar për sallon ondulimi ose frizer mirëpo mund të përdoret edhe për veprimtari tjera, ka ngrohje qëndrore me rrymë, si dhe ka parking rrugorë të mjaftushëm.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1814

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
125 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones