Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

350 € Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria , më saktësisht në fillim të shkallëve të Arbëris , ka qasje të lehtë me kafet e vogla tek Qafa dhe Qendrën , banesa ka ngrohje qendrore me rrymë , ka gjithësej 77 m2 faktike , parking rrugor dhe është në katin e VII-të Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1811

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
77 0 2 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones