Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Velania – tek Puhiza 3

73,000 € Per Shitje Prishtina-Velania-Rr. Isa Kastrati

Banesa gjendet në lagjen Velania, në Rrugën Isa Kastrati, tek udhëkryqi që ndan lagjen Velania dhe lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin PUHIZA 3, kompleks ky i cili është në ndërtim e sipër dhe pritet të jetë i gatshëm në shfrytëzim në Dhjetor 2021. Karakteristikat e objektit janë: Fasade ventiluese, Izolim akustik, Izolim termik, Dritare katër sezonale, fshesë qëndrore e vendosur në mur, ngrohje qëndrore nën dysheme, sistemi në banjo Geberit, hapësirë gjelbëruese, parking të mjaftueshëm, çasje në rrugën kryesore "Isa Kastrati", me një distancë shumë të afërt me parkun e qytetit si dhe shkollën fillore, "Iliria". Banesa ka sipërfaqe 63.20m2, është në katin e V-të dhe ka orientim Jug. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T1775

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
63.2 0 1 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones