Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në Qendër

- E dhënë me qira Prishtina-Qendër-Rr.Luan Haradinaj

Banesa ndodhet në Qendër, përballë Stacionit të Policisë, hyrja e banesës mirëmbahet nga kompania NPB dhe ka çasje vetem me çip dhe interfon. Banesa është tërësisht e mobiluar me një shije të veçantë, ka ngrohje qëndrore me Termokos, ka klimë të vendosur në dhomën e ndenjës dhe të gjumit, orientimi i banesës është Lindje, si dhe ka gjithësej siperfaqe 60m2. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Apartment Used T1768

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
60 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones