Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në Qendër

175,000 € Per Shitje Prishtina-Qendër-Rr.Rrustem Statovci

Banesa ndodhet në Qendër, më saktësisht në rrugën “Rrustem Statovci” e cila lidhë rrugën "Agim Ramadani" dhe Parkun e Qytetit. Banesa është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar, orientimin e ka Veri-Lindje dhe sistemi i ngrohjës është me rrymë. Banesa ka gjithësejtë 130m2 sipërfaqe totale dhe ndodhet në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (njëra me Garderobë) | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1756

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
130 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e prones