Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Kalabria - Emshir

65,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-Rr. Ali Vitia

Banesa gjendet në lagjen Kalabria - Emshir, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Central, kompleks ky i cili ndodhet në zonë të qetë, ka parking të jashtëm, po ashtu do të ketë çasje direkte në rrugën A. Banesa ka sipërfaqe totale 62m2, orientohet në Perëndim si dhe ka ngrohje qëndore me kalda elektrike. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 1 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1752

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
62 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Rezervuar uji
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones