Shtëpi me 4 Dhoma Gjumi me qira në lagjen Swiss Village - Çagllavicë

1,400 € Per Qira Çagllavicë-Swiss Village-

Shtëpia gjendet në lagjen Swiss Village, lagje kjo e cila gjendet në Çagllavicë, tek rrethi ku gjendet marketi SPAR, lagje kjo e ndërtuar me standarde Zvicërrane, lagje e mbyllur, me mirëmbajtje, siguri, kopsht për fëmijë, hapësira rekreacioni si dhe me qasje të lehtë në rrugë. Shtëpia ka një investim ektra ku përfshihet fasada, parketi, ngrohja qëndrore me pompë termike, ventilim në katin përdhesë, rregullator temperature në çdo dhomë, dritare antracid 4 sezonale, oxhak (kamin), dyer të kualitetit të lartë si dhe shumë investime tjera të cilat e bejnë të veçantë shtëpinë. Shtëpia është e Tipit 2, ka gjithësejtë 2 kate, është gjysmë e mobiluar por pjesa tjetër mobilohet sipas kërkesave të klientit. Shtëpia ka sipërfaqe banimi prej 236m2 ndërsa sipërfaqja e truallit është 370m2 (3.70ari). Shtëpi ka këtë renditje: - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 2 Kuzhina me tryezari | 1 Banjo | 1 Depo - Kati i I-rë: | 4 Dhoma gjumi (njëra në Master Bedroom) | 2 Banjo (njëra në Master Bedroom) | 2 Ballkona

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T1740

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
236 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Air condition

Vendodhja e prones