Shtëpi 151m2 në shitje ne lagjen Bregu i Diellit - Lagjja e Universitetit

440,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-Rr.Nezir Gashi

Shtëpia gjendet në lagjen e Univesitetit, lagje kjo e cila ka çasje në lagjen Bregu i Diellit si dhe Mati 1-Rruga B, pozita dhe urbanizmi e bëjnë njërën prej lagjeve më të mira në Prishtinë. Shtëpia ka gjithësej sipërfaqe prej 500m2 (5 ari) truall dhe 151m2 banim neto, ngrohja qëndrore është me Termokos, po ashtu ka orientim Lindje – Jug – Perëndim. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Garazhë - Kati i I-rë | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Terasë - Kati i II-të | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T1739

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
151 0 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones