Lokal 87.80m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit

219,500 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-Rr. Vëllëzërit Gërvalla

Lokali gjendet në Bregun e Diellit, ne objektin e ndërtuar nga kompania ndërtimore Agullimi-A, me një pozitë shumë të mirë, të frekuentuar dhe me vizibilitet. Lokali është I përshtatshëm për lokal afarist, dyqan, kafiteri etj. Lokali ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është I orientuar në Jug - Lindje.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop New T1737

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
88 0 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones