Lokal 65m2 me qira në lagjen Pejton

450 € Per Qira Prishtina-Pejton-Rr. Perandori Justinian

Lokali ndodhet në lagjen Pejton afër pastiçerisë Fellini dhe Katedralës, lokali ka 2 dhoma pune dhe një tualet, është I përshtatshëm për zyre, ka ndriqim të mjaftueshëm me pamje nga jug-perëndimi dhe ngrohja qëndrore është me Termokos. Hyrja e ndërtesës mirëmbahet nga NPB.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1733

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65 0 0 0 -1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones