Banesë me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Tophane

650 € Per Qira Prishtina-Tophane-Rr.Lidhja e Lezhes

Banesa gjendet në lagjen Tophane, më saktësisht në objektin e ndërtuar nga Premtimi Construction. Banesa është e gjitha e renovuar dhe e mobiluar, sistemi i ngrohjes është me rrymë (me sistemin Vaillant), po ashtu ka çasje të menjëhershme në rrugën kryesore, gjithësej ka sipërfaqe prej 120m2 dhe ndodhet në katin e II-të. * Në çmim përfshihet edhe garazha. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Tualet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1732

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
120 0 3 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones