Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Aktash

129,600 € Per Shitje Prishtina-Aktash-Rr.Lord Bajron

Banesa gjendet në lagjen Aktash, më saktësisht në objektin Prishtina Stars e ndërtuar nga kompania Konak Investmens, afër ka SH.F.M.U “Naim Frashëri” dhe Ministrinë e Arsimit. Banesa ndodhet ne katin e V-të me orientim Jug-Perëndim, po ashtu ka 2 ashensorë, mirëmbajtje të objektit, kamera, interfon, sigurim fizik 24h. Gjithësej ka sipërfaqe prej 92.61m2 dhe ka fletë poseduese. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 1 Ballkon | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1691

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
93 0 2 2 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones