Duplex – Penthouse me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Dodona

1,700 € Per Qira Prishtina-Dodona-

Banesa ndodhet në lagjen Dodona, me një pozitë mjaftë të mire dhe qasje të lehtë në qendër të qytetit si dhe në sheshin Nënë Terezë. Banesa ka gjithësej 153m2 sipërfaqe banimi si dhe terasë prej 100m2, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e VI-të. *Në cmim janë të perfshira edhe 2 garazha. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Terasë (siperfaqe 100m2) | 1 Ballkon | 2 Garazha | 3 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse Used T1688

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
153 0 3 3 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones