Lokal 228m2 me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

1,200 € Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-Rr. Muhamet Krasniqi

Lokal gjendet në lagjen Arbëria afër Host & Guest, me një pozitë shumë të mire, të frekuentuar dhe me vizibilitet. Lokali është I përshtatshëm për Zyrë, Call centre, IT etj. Lokali ka ngrohje qëndrore me rrymë, ka alarm, klimë dhe ka orientim nga Lindja.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop New T1684

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
228 0 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones