Zyre me 3 dhoma pune me qira ne lagjen Arbëria-Dragodan

- E dhënë me qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-Rr.Bashkim Fehmiu

Zyra ndodhet në lagjen Arbëria-Dragodan, afër saj ndodhet Fivestar Fitness dhe Living Caffe, zyra është e renvouar dhe mjaftë moderne, ka çasje të menjëhershme në rrugën kryesore, po ashtu ka parking rrugor në dy anët e zyrës, dhe ka dy tualete të ndara. Gjithësej zyra ka 80m2 sipërfaqe. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Terasë | 2 Tualete

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Office Used T1594

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
80 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones