Banesë me 3 dhoma gjumi në lagjen Lakrishtë – Prime Residence 2

Çmimi sipas kërkesës E Shitur Prishtina-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë, në kompleksin Prime Residence 2, ndërtuar nga kompania e ndërtimit Prime Group, e kompleks ky i cili është në fazën e ndërtimit dhe pritet të jetë i gatshëm për shfrytëzim në Dhjetor 2024. Lokacioni për ndërtim është në zonën e qendrës së ngushtë të qytetit të Prishtinës: Distanca (në minuta ecje) nga objektet e rendesisë së veqant janë: Ish Rilindja – Ndërtese e qeverisë së Kosovës: 4 min, Lagjja Pejton: 2 min, Pallati i rinisë: 5 min, Sheshi Zahir Pajaziti / Shetitorja Nënë Tereza: 7 min, Bulevardi dhe sheshi Bill Clinton: 2 min. Banesa ka sipërfaqe 128.66m2 është në katin e XV-të dhe ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhoma gjumi) | 1 Utiliti | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Sold Apartment Under Construction T1576

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
129 0 3 2

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e prones