Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Kalabria-Emshir

- E dhënë me qira Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria-Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania EXDC, orientimi i saj është nga Lindja, po ashtu ngrohja qendrore është me Termokos, është në vëzhigim të kamera 24h dhe ka ashensor funksional. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Tualet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Apartment Used T1573

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
84 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones