Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Lakrishtë- Prime Group

- E dhënë me qira Prishtina-Lakrishtë-Rr.Tirana

Zyra gjendet në lagjen Lakrishtë, në objektin e Prime Group, afër saj ka stacionin e trenit dhe KFC, ka lokacion të favorshëm me çasje të shpejt në rrugët kryesore të kryeqytetit, gjithësej ka 86m2 po ashtu sistemi i ngrohjes qëndrore është me Termokos. Orientimi është Lindje – Perëndim që nënkupton se ka ndriçim gjatë gjithë ditës. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Tualet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Office New T1559

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
86 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones