Banesë me 5 dhoma gjumi në shitje në Qendër

600,000 € Per Shitje Prishtina-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër, afër restaurant Mozaik, ka një pozitë mjaftë të mirë dhe çasje të lehtë në sheshin Zahir Pajaziti. Banesa është në katin përdhesë, ka ndriçim natyral nga të dyja anët, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me rrymë, oxhak dhe ka gjithsej 2 kate ku secili kat ka nga 110m2 sipërfaqe. Banesa ka pjesën përpara të oborrit në shfrytëzim dhe ka një mundësi të mirë të përdoret edhe për afarizëm. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 5 dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 2 Banjo | 2 Korridore

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T1504

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
220 0 5 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones