Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Mati 1

420 € / month RENTED Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “STANDARD”. Banesa është tërëisht e renovuar dhe e mobiluar me mobilje kualitative si dhe ka orientim Jug-Perendim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Koridor | 1 Ballkon | 1 Garazhë

Details

Status Type Condition ID
Rented Apartment Used T2948

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms
83 0 2 1

Features

  • Heating: Rrymë
  • Extra devices: Ashensor,Interfon
  • Orienting: Jug,Perëndim
  • Garage: 1.00

Property location