Banesë 60m2 në shitje te Qafa

Prishtina, Qafa
70,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10395
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 60 m2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 70,000 €

Tipare

 • Ballkone : 1
 • Tualet (e) : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Ajer i kondicionuar
 • Ngrohje qendrore
 • Ashensor : 2
 • Siperfaqe neto : 60

Pershkrim

Banesa gjendet afër kafeve të vogla,me pamje në perëndim (nga stadioni I Prishtinës), ka ngrohje qëndrore me Termokos, kondicioner, 2 ashensor dhe është në katin e VIII-të. Banesa ka fletë poseduese, në dokumenta ka 52.40m2, kurse faktike ka 60m2 dhe shitet e mobiluar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhome gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Garazhë (+10.000 euro)

Adrese : Qafa, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Qafa

Prona te ngjashme

Në Shitje
79,000 €
For sale

Banesë 79.88m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T10393

79,000 €

ID: T10393

Në Shitje
58,000 €

ID: T10391

58,000 €

ID: T10391

Në Shitje
93,900 €
For sale

Banesë 85.35m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10390

93,900 €

ID: T10390


Viber