Banesë 79.88m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit
79,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10393
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 79,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 79.88

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, te banesat e bardha, ka orientim Jug – Perëndim, posedon Fletë poseduese, ka te renovuar banjon si dhe është në katin e V-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo | 1 Ballkon

Adrese : Bregu i Diellit, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Bregu i Diellit

Prona te ngjashme

Në Shitje
85,000 €
For sale

Banesë 99.97m2 në shitje në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T10398

85,000 €

ID: T10398

Në Shitje
70,000 €
For sale

Banesë 60m2 në shitje te Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T10395

70,000 €

ID: T10395


Viber