Banesë 77.54m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga C

Prishtina, Mati 1
58,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10391
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 78 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 58,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 77.54

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin e ndërtuar nga kompani BS group që gjendet në Rrugën C. Ndërtesa është në fazën e punimit dhe pritet të lëshohet në Qershor 2020. Banesa është në katin e IV-të dhe ka orientim Lindje. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC | 1 Koridor

Adrese : Mati 1, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
85,000 €
For sale

Banesë 99.97m2 në shitje në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T10398

85,000 €

ID: T10398

Në Shitje
70,000 €
For sale

Banesë 60m2 në shitje te Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T10395

70,000 €

ID: T10395

Në Shitje
79,000 €
For sale

Banesë 79.88m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T10393

79,000 €

ID: T10393


Viber