Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia
183,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20144
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 202 m2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 183,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 202

Pershkrim

Shtëpia gjendet në Çagllavicë, në lagjen QERSHIA, lagje kjo e ndërtuar nga kompania BP HOME. Shtëpia është e gatshme për banim. Shtëpia ka gjithsej 202m2 ku përfshihen 2 kate (kati përdhesë dhe kati i I-rë). Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Garazhë dhe Kaldatore/Depo - Kati i parë Master bedroom | 4 Dhoma gjumi (1 Master bedroom) | 3 Banjo (1 në master bedroom) | 2 Ballkona

Adrese : Lagjja Qershia, Prishtine

 • Qyteti : Çagllavicë
 • Zone : Lagjja Qershia

Prona te ngjashme

Në Shitje
150,000 €
For sale

Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T20045

150,000 €

ID: T20045

Në Shitje
270,000 €

ID: T20140

270,000 €

ID: T20140

Në Shitje
220,000 €
For sale

Shtëpi 180m2 në shitje në lagjen Emshir- Kalabria

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T20138

220,000 €

ID: T20138


Viber