Shtëpi 381m2 në shitje në lagjen Veterrnik

Prishtina, Veternik
285,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20143
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 381 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 285,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 381

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Veterrnik, shumë afër lagjes 038, në një zonë shumë të mirë për jetesë, si dhe qasje shumë të lehtë në rrugën kryesore. Shtëpia ka gjithsej 4.6ari truall, 318m2 Bruto ndersa Neto ka gjithsej 360m2, ka Izolim shumë të mirë, Oborr të rregulluar e të mirembajtur, Roleta si dhe dritare kualitative, Solare për ujë, Thithëse qëndrore, Ngrohje qëndrore me Pelet, Kamera sigurie, Alarm sigurie, Alarm zjarri etj. Shtëpia ka gjithsej 3 kate me etazha ku perfshihet: - Sutereni | 1 Kuzhinë verore me dalje në oborr | 1 Dhomë gjumi me dalje në oborr - Përdhesa | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Garazhë Kati i I-re | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Utility | 1 Ballkon - Nenkulmi | 1 Hapesirë e cila mund të ndahet në dhoma ose mund të shfrytezohet si hapësirë rekreacioni

Adrese : Veternik, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Veternik

Prona te ngjashme

Në Shitje
150,000 €
For sale

Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T20045

150,000 €

ID: T20045

Në Shitje
183,000 €
For sale

Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20144

183,000 €

ID: T20144

Në Shitje
300,000 €
For sale

Shtëpi 410m2 në shitje në lagjen Medikusi

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T20141

300,000 €

ID: T20141


Viber