Banesë 82.28m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve
78,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10378
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 82 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 78,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 82.28

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve afër ambasadës Zvicërane, në objektin e ndëertuar nga FFB trade, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e VI-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 WC

Adrese : Lagjja e Muhaxhereve, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Lagjja e muhaxherëve

Prona te ngjashme

Në Shitje
85,000 €

ID: T10386

85,000 €

ID: T10386

Në Shitje
108,000 €
For sale

Banesë 120m2 në shitje në lagjen Arbëria- Dragodan

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10385

108,000 €

ID: T10385

Në Shitje
69,000 €
For sale

Banesë 65m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T10384

69,000 €

ID: T10384


Viber