Lokal 65m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë
1,300 €

Detaje

 • Id e prones: T50125
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 1,300 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 138
 • Siperfaqe neto : 65

Pershkrim

Lokali gjendet në lagjen Ulpiana, ka nxemje qëndrore me Termokos dhe ka një podrum 72m2 të shfrytëzueshëm.

Adrese : Ulpiane, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Ulpianë

Prona te ngjashme

Me Qira
700 €
To rent

Lokal 77m2 me qira në lagjen Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T50120

ID: T50120

Me Qira
900 €
To rent

Lokal 60m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë

ID: T50119

ID: T50119

Me Qira
1,200 €
To rent

Lokal 69m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë

ID: T50108

ID: T50108


Viber