Banesë 77m2 në shitje në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash
89,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10377
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 77 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 89,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 77

Pershkrim

Banesa gjendet në rrugën Agim Ramadani, në dokumenta ka 61m2 kurse faktike ka 71m2, ka ngrohje qëndrore me Termokos, shitet e mobiluar dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo * Banesa ka fletë poseduese.

Adrese : Agim Ramadani, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Aktash

Prona te ngjashme

Në Shitje
120,000 €
For sale

Banesë 76m2 në shitje në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T10387

120,000 €

ID: T10387

Në Shitje
85,000 €

ID: T10386

85,000 €

ID: T10386

Në Shitje
69,000 €
For sale

Banesë 65m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T10384

69,000 €

ID: T10384


Viber