Banesë 82,39m2 në shitje në Veterrnik – Prishtina Stars

Prishtina, Veternik
81,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10376
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 82 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 81,000 €

Tipare

 • Ballkone : 1
 • Tualet (e) : 2
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Ngrohje qendrore
 • Mobilje
 • Ashensor : 1
 • Siperfaqe neto : 82.39

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Veterrnik (afër lagjes Kalabria) në objektin e kompanisë Prishtina Stars, kompleks ky i cili është i ndërtuar me standarde të larta, ku ka parkun, parkingun privat për banorët e kompleksit, sigurim fizik 24/7, shkallë emergjiente në ndërtesa etj. Banesa është e gatshme për banim dhe e mobiluar me mobilje të reja dhe kualitet. Banesa ka orientim Jug-Lindje dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Ballkon | 1 Depo | 1 Koridor

Adrese : Dervish Hima

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Veternik

Prona te ngjashme

Në Shitje
120,000 €
For sale

Banesë 76m2 në shitje në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T10387

120,000 €

ID: T10387

Në Shitje
85,000 €

ID: T10386

85,000 €

ID: T10386

Në Shitje
108,000 €
For sale

Banesë 120m2 në shitje në lagjen Arbëria- Dragodan

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10385

108,000 €

ID: T10385


Viber