Lokal afarist 82m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan
550 €

Detaje

  • Id e prones: T50122
  • Lloji I prones: Lokal
  • Statusi I prones: Me Qira
  • Siperfaqe: 82 m2
  • Dhoma gjumi:
  • Banjo:
  • Cmimi: 550 €

Tipare

  • Siperfaqe neto : 82

Pershkrim

Lokali gjendet në lagjen Arbëria (ish Dragodan), në kompleksin Tregita C3, që gjendet poshtë objektit të komunës së re, është i gatshëm për shfrytëzim, ku ka parking të mjaftueshëm, ndriqim të mjaftueshëm me 2 anët e lokalit me xhama si dhe ka 2 toalete.

Adrese : Arberia, Prishtine

  • Qyteti : Prishtina
  • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Me Qira
500 €
To rent

Lokal 105m2 në Qendër- te parku I qytetit

Prishtina, Qendër

ID: T50134

ID: T50134

Me Qira
500 €
To rent

Lokal 50m2 me qira në pjesën e vjetër të qytetit

Prishtina, Pjesa e vjetër e qytetit

ID: T50133

ID: T50133

Me Qira
600 €
To rent

Lokal 55m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T50130

ID: T50130


Viber