Shtëpi 410m2 në shitje në lagjen Medikusi

Prishtina, Kalabria/Emshir
300,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20141
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 410 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 300,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Truall/ toke : 900
 • Siperfaqe neto : 410

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Medikus, lagjen kjo që gjendet mbrapa terminalit Doganor, që lidhet me lagjen Kalabria (ish Emshir), për momentin ka qasje vetëm nga Terminali Doganor mirëpo ka edhe rrugë kadastrale që lidhet nga lagjja Kalabria (prej rrethit ku gjendet Hotel Garden). Shtëpia ka gjithsej 9ari truall me oborr shumë mirë të rregulluar, parking privat mbrenda oborrit me mbulojë, investim shumë të mirë në shtëpi ku përfshihet Izolimi, Kamini, Dhoma e ndenjes me galeri, Ngrohje qëndore me pelet, Kodirore dhe shkallë të rrethuara me xham si dhe me planimetri moderne. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje me dy ambiente | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Depo | 1 Banjo | Garazhë për 2 vetura - Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 2 ballkona | 1 Koridor | 1 Utility

Adrese : Lagjja Medikusi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Kalabria/Emshir

Prona te ngjashme

Në Shitje
285,000 €
For sale

Shtëpi 381m2 në shitje në lagjen Veterrnik

Prishtina, Veternik

ID: T20143

285,000 €

ID: T20143

Në Shitje
270,000 €

ID: T20140

270,000 €

ID: T20140

Në Shitje
250,000 €

ID: T20139

250,000 €

ID: T20139


Viber