Shtëpi 272.25m2 në shitje në lagjen Taslixhe 1

Prishtina, Taslixhe
270,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20140
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 272 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 270,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 272.25

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Taslixhe 1, e cila ka një qasje shumë të lehtë në rrugën kryesore Rr. Nazim Gafurri, që lidh qendrën me lagjen Taslixhe 1, mirëpo ka edhe qasje në disa rrugë lidhëse me lagjet tjera, si Taslixhe 2, Taslixhe 3, Kolovicë etj. Shtëpia ka gjithsej 5.30ari, është e renovuar nga jashtë, ku ka një renovim dhe investim ekstra në Hidro izolim, Izolim, Fasadë, Izolim kulmi si dhe Dritaret e te gjithë shtëpisë. Shtëpia ka këtë renditje: - Bodrumi (90.75m2) | 1 Garazhë | 1 Depo | 1 Kuzhinë verore | 1 Shpajz - Përdhesa (90.75m2) | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon - Kati i I-rë (90.75m2) | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Adrese : Taslixhe, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Taslixhe

Prona te ngjashme

Në Shitje
150,000 €
For sale

Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T20045

150,000 €

ID: T20045

Në Shitje
183,000 €
For sale

Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20144

183,000 €

ID: T20144

Në Shitje
285,000 €
For sale

Shtëpi 381m2 në shitje në lagjen Veterrnik

Prishtina, Veternik

ID: T20143

285,000 €

ID: T20143


Viber