Shtëpi 330m2 në shitje në Çagllavicë – Lagjja Jonë

Çagllavicë, Lagjja Jonë
250,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20139
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 330 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 250,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 330

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Lagjja Jonë, e cila është në Çagllavicë, komuna e Graçanicës, afër fushës së Golfit. Shtëpia ka gjithsej 3.74ari dhe ka një investim ekstra prej standardit të lagjes, ku përfshihet Izolimi 20cm i fasadës, hidro izolimi, ballkona të mbyllur dhe të shfrytëzuara mire, oborr i rregulluar, investim me knauf për dekor mbrenda shtëpisë, sanitari ekstra në banjot dhe toalet etj. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 1 Garazhë | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Koridor | 1 Terasë (në mes te Përdhesës dhe Katit të I-rë) - Kati i I-rë | 3 Dhoma gjumi (1 Master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi)

Adrese : Lagjja Jone

 • Qyteti : Çagllavicë
 • Zone : Lagjja Jonë

Prona te ngjashme

Në Shitje
150,000 €
For sale

Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T20045

150,000 €

ID: T20045

Në Shitje
183,000 €
For sale

Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20144

183,000 €

ID: T20144

Në Shitje
285,000 €
For sale

Shtëpi 381m2 në shitje në lagjen Veterrnik

Prishtina, Veternik

ID: T20143

285,000 €

ID: T20143


Viber