Shtëpi 180m2 në shitje në lagjen Emshir- Kalabria

Prishtina, Kalabria/Emshir
220,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20138
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 180 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 220,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 180

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Emshir afër shkollës 7 marsi, ka gjithsej 3 ari dhe shitet e pa mobiluar. Shtëpia ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 1 Dhomë pune | 2 Ballkona | 2 Banjo

Adrese : Kalabria, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Kalabria/Emshir

Prona te ngjashme

Në Shitje
150,000 €
For sale

Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T20045

150,000 €

ID: T20045

Në Shitje
183,000 €
For sale

Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20144

183,000 €

ID: T20144

Në Shitje
155,000 €
For sale

Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC - Çagllavicë

Çagllavicë, Lagjja NIC

ID: T20003

155,000 €

ID: T20003


Viber