Lokal 77m2 me qira në lagjen Qafa

Prishtina, Qafa
700 €

Detaje

 • Id e prones: T50120
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 77 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 700 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 77

Pershkrim

Lokali ka gjithsej 77m2 kurse në dokumenta ka 68m2, është I përshtatshëm për çfarëdo lloj biznesi dhe është komplet i renovuar.

Adrese : Qafa, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Qafa

Prona te ngjashme

Me Qira
500 €
To rent

Lokal 105m2 në Qendër- te parku I qytetit

Prishtina, Qendër

ID: T50134

ID: T50134

Me Qira
500 €
To rent

Lokal 50m2 me qira në pjesën e vjetër të qytetit

Prishtina, Pjesa e vjetër e qytetit

ID: T50133

ID: T50133

Me Qira
600 €
To rent

Lokal 55m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T50130

ID: T50130


Viber