Shtëpi 650m2 me 20 ari truall në shitje në Sofali – Gërmi

Prishtina, Sofali
650,000 €

Detaje

  • Id e prones: T20137
  • Lloji I prones: Shtëpi
  • Statusi I prones: Në Shitje
  • Siperfaqe: 650 m2
  • Dhoma gjumi:
  • Banjo:
  • Cmimi: 650,000 €

Tipare

  • Siperfaqe neto : 650

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, afër parkut Gërmia, është përfundu ndërtimi i vrazhdë ndërsa brenda shtëpia është e pa përfunduar me punime. Shtëpia ka gjithsej 4 kate ku përfshihet Sutereni, Përdhesa si dhe 2 kate nga ku ka edhe pamje panoramike.

Adrese : Sofali, Prishtine

  • Qyteti : Prishtina
  • Zone : Sofali

Prona te ngjashme

Në Shitje
950,000 €
For sale

Shtëpi 423m2 në shitje në Fshatin Ndërkombëtar

Prishtina, Fshati Ndërkombëtare

ID: T20132

950,000 €

ID: T20132

Në Shitje
400,000 €
For sale

Shtëpi 550m2 në shitje në lagjen Taslixhe

Prishtina, Taslixhe

ID: T20130

400,000 €

ID: T20130

Në Shitje
450,000 €
For sale

Shtëpi 380m2 në shitje në lagjen Marigona Residence

Preoc, Marigona Residence

ID: T20103

450,000 €

ID: T20103


Viber