Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan
93,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10364
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 90 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 93,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Korridori : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Depo : 1
 • Ngrohje qendrore
 • Ashensor : 1
 • Siperfaqe totale : 141
 • Siperfaqe neto : 90
 • Siperfaqja e tarraces : 50

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Arbëria (ish Dragodan) afër qendrës tregtare MiniMax në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Berisha Group. Ka gjithsej 90m2 banim, 50m2 terasë, është në katin përdhesë dhe planifikohet të jetë e gatshme për banim në fund të muajit Korrik 2019. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo | 1 Terasë 50m2

Adrese : Ferid Curri

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Në Shitje
68,000 €

ID: T10368

68,000 €

ID: T10368

Në Shitje
85,000 €
For sale

Banesë 99.97m2 në shitje në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T10398

85,000 €

ID: T10398


Viber