Banesë 91m2 në shitje në lagjen Mati 1- Rruga B

Prishtina, Mati 1
112,600 €

Detaje

 • Id e prones: T10363
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 91 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 112,600 €

Tipare

 • Ballkone : 1
 • Tualet (e) : 1
 • Korridori : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Ajer i kondicionuar
 • Ngrohje qendrore
 • Mobilje
 • Ashensor
 • Siperfaqja e garazhit : 25
 • Siperfaqe neto : 91
 • Garazhë : 2

Pershkrim

Banesa gjendet te Rruga B në kompleksin Royal (te rrethi te barnatoret), është shumë e përshtatshme për banim mirëpo edhe për afarizëm pasi që lartësia e banesës është 3m, është ekstra e mobiliuar gjithashtu e lëshuar me qira për ndërkombëtarë, ka ngroje qëndrore me TERMOKOS dhe është në katin e I-rë. Banesa ka fletë poseduese (Pranim teknik), mund të shfrytëzohet për Hipotekë dhe shitet me mobilje. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 2 Garazha 25m2 (të përfshira në çmim)

Adrese : Rruga B

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
78,000 €
For sale

Banesë 82.28m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T10378

78,000 €

ID: T10378

Në Shitje
89,000 €
For sale

Banesë 77m2 në shitje në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T10377

89,000 €

ID: T10377

Në Shitje
81,000 €

Viber