Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1
40,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10049
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 58 m2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 40,000 €

Tipare

 • Ballkone : 1
 • Tualet (e) : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Ashensor : 1
 • Siperfaqe neto : 58

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga kompania Inxhinering (mrapa DERVISHOLLI PARTNERS), ka orientim Jug Lindje dhe është në katin e VII-të. Banesa shitet PA MOBILIJE. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Koridor | 1 Ballkon

Adrese : Ndue Perlleshi

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
55,000 €
For sale

Banesë 60m2 në shitje në lagjen Dardania

Prishtina, Dardani

ID: T10375

55,000 €

ID: T10375

Në Shitje
39,000 €

ID: T10370

39,000 €

ID: T10370

Në Shitje
50,000 €
For sale

Banesë 56m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10367

50,000 €

ID: T10367


Viber