Banesë 75m2 me qira te Qafa – Minimax

Prishtina, Qafa
550 €

Detaje

 • Id e prones: T00337
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 75 m2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 550 €

Tipare

 • Ballkone : 1
 • Tualet (e) : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Mobilje
 • Ashensor : 2
 • Siperfaqe neto : 75

Pershkrim

Banesa gjendet afër qendrës, te Qafa, në objektin ku ka qenë qendra tregtare MiniMax, është tërësisht e mobiluar, ka orientim Jug Perëndim dhe është në katin e VIII-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje me kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Adrese : UÇK

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Qafa

Prona te ngjashme

Me Qira
600 €
To rent

Banesë 110m2 me qira në lagjen Arbëria- Dragodan

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T00350

ID: T00350

Me Qira
750 €
To rent

Banesë 80m2 me qira te Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T00348

ID: T00348

Me Qira
500 €
To rent

Banesë 98m2 me qira në lagjen Pejton

Prishtina, Pejton

ID: T00347

ID: T00347


Viber