Penthouse banesë me qira në lagjen Mati 1 – Rruga B

Prishtina, Mati 1
1,600 €

Detaje

 • Id e prones: T00336
 • Lloji I prones: Pentthouse
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 186 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 1,600 €

Tipare

 • Ballkone : 1
 • Tualet (e) : 2
 • Korridori : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Ajer i kondicionuar
 • Ngrohje qendrore
 • Oxhak
 • Ashensor
 • Siperfaqe totale : 228
 • Siperfaqe neto : 186

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 – Rruga B, në kompleksin banesorë të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Dervisholli & Partners. Ka një investim ekstra nga standardi i ndërtesës, si dhe ka qasje në banesë direkt nga ashensori (me kartelë private vetëm për banesë). Ka ngrohje qëndrore me qytet Termokos, ngrohje të cilën e ka të instaluar në dysheme, ka kamin si dhe klimë. Banesa ka gjithsej 186m2 banim si dhe 42m2 terasë dhe ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë me tryezari 2 Dhoma gjumi (1 master bedroom) 1 Dhomë pune (që mund të shfrytëzohet edhe si dhomë gjumi) 1 Terasë 42m2 1 Ballkon 2 Banjo (një në dhomë gjumi) *Banesa mund të mobilohet sipas kërkesës së qiramarrësit

Adrese : Rruga B

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Me Qira
1,500 €
To rent

PENT HOUSE banesë, 330m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T00131

ID: T00131


Viber