Banesë 88m2 në shitje në Bregun e Diellit – Ontexi

Prishtina, Bregu i Diellit
119,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10360
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 88 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 119,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 119

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin banesor Ontexi që gjendet ngjitun me Sh.F. Ismail Qemaili. Banesa ka ngrohje qëndrore me Termokos, shitet me mobilje, ka orientim Lindje si dhe është në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë me tryezari 1 Banjo 1 WC 1 Ballkon 1 Koridor 1 Garazhë (+10,000euro)

Adrese : Bregu i Diellit, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Bregu i Diellit

Prona te ngjashme

Në Shitje
68,000 €

ID: T10368

68,000 €

ID: T10368

Në Shitje
85,000 €
For sale

Banesë 99.97m2 në shitje në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T10398

85,000 €

ID: T10398


Viber