Zyre 110m2 me qira në lagjen Dodona

Prishtina, Dodona
700 €

Detaje

 • Id e prones: T30133
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 110 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 700 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 110

Pershkrim

Hapësira afariste për zyre ndodhet në rrugën Bajram Kelmendi mbrapa Teatrit ka ngrohje qëndrore me rrymë dy hapësira të mëdha pune dhe 2 banjo.

Adrese : Bajram Kelmendi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Dodona

Prona te ngjashme

Me Qira
600 €
To rent

Zyre 60m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T30097

ID: T30097

Me Qira
380 €
To rent

Zyre 100m2 me qira në lagjen Dardania

Prishtina, Dardani

ID: T30131

ID: T30131

Me Qira
500 €
To rent

Zyre 85m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë

ID: T30130

ID: T30130


Viber