Zyre 220m2 me qira në lagjen Dodona

Prishtina, Dodona
1,400 €

Detaje

 • Id e prones: T30132
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 220 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 1,400 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 699

Pershkrim

Hapësira afariste për zyre ndodhet në rrugën Bajram Kelmendi mbrapa Teatrit, ka gjithsej 2 kate ku secili kat është i ndarë më njehsorë matës në mënyrë individuale ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe secili kat është I ndarë në dy hapësira të mëdha pune dhe secili kat ka nga 2 banjo.

Adrese : Bajram Kelmendi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Dodona

Prona te ngjashme

Me Qira
1,100 €
To rent

Zyre 130m2 me qira ne Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T30150

ID: T30150

Me Qira
1,656 €

Viber