Objekt 400m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan
4,000 €

Detaje

 • Id e prones: T40041
 • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 400 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 4
 • Cmimi: 4,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 4
 • Siperfaqe neto : 400

Pershkrim

Objekti gjendet në lagjen Arbëria/Dragodan, ka gjithsej 3 kate, 2 hyrje ndaras të cilat mund të shfrytëzohen veçmas. Objekti ka ngrohje rrymë si dhe parking privat për 6 vetura.

Adrese : Arberia, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Me Qira
3,500 €

ID: T40044

ID: T40044


Viber