Banesë 101m2 në shitje në Royal City, l. e spitalit

Prishtina, Mati 1
90,900 €

Detaje

 • Id e prones: T10359
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 101 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 90,900 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 101

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen e spitalit, në kompleksin ROYAL CITY, I cili gjendet në rrugën Muharrem Fejza, mbrapa Viva Fresh Store (ngjitur me KaWa Group). Banesa ka ngrohje qëndrore me qytet TERMOKOS, është e kthyer kah Jug-Lindja dhe është në katin e VIII-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje me kuzhinë 3 Dhoma gjumi 2 Ballkona 1 Banjo 1 Depo

Adrese : Muharrem Fejza, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
80,000 €
For sale

Banesë 99.41m2 në shitje në lagjen Kalabria - Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T10366

80,000 €

ID: T10366

Në Shitje
93,000 €
For sale

Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10364

93,000 €

ID: T10364

Në Shitje
112,600 €

ID: T10363

112,600 €

ID: T10363


Viber