Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC - Çagllavicë

Çagllavicë, Lagjja NIC
155,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20003
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 210 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 155,000 €

Tipare

 • Ballkone : 3
 • Tualet (e) : 2
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Depo : 1
 • Siperfaqe neto : 210

Pershkrim

Shtëpia ka 210m2 është e përfunduar me ndërtim të vrazhët, fasadë, nivelizim, kamin ndërsa pjesa e dyshemes dhe pllakave me sanitari janë lënë pa u përfunduar që klienti të ketë mundësi të bëjë përzgjedhjen sipas shijes. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë 106m2: 1. Dhomë ndenje 1 Kuzhinë me tryezari 1 WC 1 Teracë 1 Depo - Kati i I-rë 104m2: 3 Dhoma gjumi 2 Banjo (një banjo në dhomë gjumi) 2 Ballkona Shtëpia ka: Ngrohjen qëndrore ( me mundësi zgjedhje Pelet, Dru apo Rrymë ), Kaminin me dru si dhe një oborr mjaft mirë të rregulluar dhe mirë të shfrytëzuar. Shtëpia kë mundësi rritje kuadrature plus 78m2 e cila nxirret në nënkulm dhe e cila mund të posedoj 3 njësi plus e cila mundësohet me pagesën shtesë prej 15.000€.

Adrese : Lagjja NIC

 • Qyteti : Çagllavicë
 • Zone : Lagjja NIC

Prona te ngjashme

Në Shitje
150,000 €
For sale

Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T20045

150,000 €

ID: T20045

Në Shitje
183,000 €
For sale

Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20144

183,000 €

ID: T20144

Në Shitje
220,000 €
For sale

Shtëpi 180m2 në shitje në lagjen Emshir- Kalabria

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T20138

220,000 €

ID: T20138


Viber